Поділитись:

Директор "Ласки" пояснила, чому за тварин треба платити і як їх годують

П'ятниця, 09 грудня 2016, 08:58

Директор Луцького комунального підприємства "Ласка" Богдана Новарчук прокоментувала світлини з продуктами для тварин, які опублікував у Facebook депутат міськради Борис Смаль.

З її слів, працівники підприємства змушені збергіати м'ясо на цементній підлозі, адже на КП "Ласка" немає морозильної камери, – написала вона в сцмережі.

"Що шокуючого у тому, що для тварин надають багато м'ясної продукції? Про те, що в нас не має морозильної камери, я неодноразово писала на своїй сторінці у ФБ. Волонтери та небайдужі до проблеми відгукнулися та допомогли придбати дві морозильні камери (780 літрів і 900), але, звісно, їх не вистачає. Улітку продукція дуже псується, тому, витрачаючи великі кошти на пальне, мусимо возити маленькими порція щодня. Взимку ми зберігаємо їжу на цементній підлозі, я особисто виставляла такі ж фото, де їжа таким чином зберігається, з проханням допомогти закупити велику морозильну камеру – типу кімнати. Організація Нейчевоч після приїзду Браєна (аудит-перевірка, непланова) пообіцяли допомогти і дотримали слова. Якраз панові Смалю я сьогодні розповідала, що закордонні наші спонсори погодились на купівлю такої великої камери, її приблизна вартість 100 тис грн (залежно від розмірів та ваги).Коли люди намагаються допомогти – вони вирішують проблему, а не просто виставляють фото і розводять руками", – зазначила вона.

Вона пояснила, що з бюджету міста 100 тис грн на морозильну камеру не виділять, тому КП вирішує проблему за допомогою економії бензину. Дана Новарчук запевнила: перед подачею тваринам всю продукцію миють і варять.

"Щодо коштів, то безпритульні тварини приймаються безоплатно, домашні – платно. Це теж не секрет. У Луцьку 10 000 домашніх тварин, якщо кожен третій захоче свою домашню тварину віддати – КП "Ласка" не зможе прогодувати тварин, тому власник повинен привезти крупи для свої тварини або оплати за те, що сам не взмозі подбати про свого домашнього улюбленця. В цілому світі так працюють, ми не можемо прогодувати всіх домашніх тварин та зробити їм безкоштовну стерилізацію та вакцинацію . Коли домашня тварина потрапляє на КП, її так само вакцинують та стерилізують – місто не покриває цих витрат, лише на безпритульних. Тому власник зобов'язаний оплатити ці послуги або привезти крупи. Цікаво, що пан Борис Смаль не сфотографував товстих, щасливих тварин і чистоту на території. Сьогодні, вчора та позавчора приїздили журналісти з інтернет-видань та телебачення, вони все також знімали, і кожен висловлював свою думку про, те які тварини нагодовані, який у них гарний вигляд і чисто у вольєрах та на території", – зазначила директор "Ласки".

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 травня 2020
25 травня 2020
20 травня 2020
16 травня 2020
12 травня 2020
23 квітня 2020
22 квітня 2020
15 квітня 2020
11 квітня 2020
30 березня 2020
14 березня 2020
11 березня 2020
04 березня 2020