Поділитись:

У Волинському центрі материнства та дитинства завершують оновлення двох відділень (фото)

П'ятниця, 08 липня 2022, 22:10

У Волинському обласному територіальному медичному об’єднанні захисту материнства і дитинства завершують ремонтні роботи у відділеннях нейрохірургії та дитячої офтальмології.

Про це повідомляє пресслужба Волинської обласної ради.

Зі слів гендиректорки закладу Ірини Горавської, оновлення обидвох відділень уже на завершальному етапі.

 

«Спільно з благодійниками нам вдалось здійснити власне ремонтні роботи, але ще потребуються кошти для вмеблювання та облаштування. Втім, ми уже працюємо над цим і головне – маємо таку можливість, – переконує вона. – Оскільки тут будуть перебувати дітки, то ми запросимо художників, які ці спокійного тону стіни прикрасять яскравими акцентами – намалюють звірят, казкових героїв, квіти».

 

 

Ірина Горавська також розповіла, що здійснити такі поліпшення їм вдалось коштом закладу, а також завдяки значній фінансовій підтримці благодійного фонду «Таблеточки», що уже понад 10 років допомагає онкохворим дітям в Україні.

 

«Наш наступний етап роботи – це створення діагностичного відділення. Ця потреба назріла уже давно, але досі не було під це вільних площ. У нас уже і завідувачка цього підрозділу є», – наголосила вона.

У планах керівництва медичного об’єднання також модернізація за сучасними стандартами приймального відділення для планової госпіталізації.

Як зазначив голова Волиньради Григорій Недопад, найближчим часом на Волинь має прибути благодійник, який має намір вкладати кошти в Україні.

 

«Я неодмінно ініціюю його візит до вашого закладу, аби він на власні очі побачив масштаби зробленого, оцінив потребу, а головне – переконався, що всі ці зусилля заради належних умов лікування дітей», – зазначив він.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів