Поділитись:

Завдяки HIMARS ЗСУ почали змінювати стратегічний баланс на Донбасі

Субота, 02 липня 2022, 10:01

Збройні сили України успішно використовують реактивні системи залпового вогню HIMARS у війні проти росії. Саме за допомогою американських РСЗВ українські військові знищують командні пункти ворога.

Про це пише УНІАН.

На спеціальному закритому брифінгу один з високопоставлених військових Пентагону (ім'я не називається) зазначив, що ЗСУ досить вдало використовують надану Заходом зброю, пише CNN.

«ЗСУ досягли значних успіхів у використання систем HIMARS, вражаючи ворожі командні пункти. Українці тепер можуть ретельніше вибирати цілі, які підриватимуть російську армію, і знищувати їх систематичніше, ніж тоді, коли воювати доводилося артилерійськими системами меншої дальності», – заявив чиновник Пентагону.

Крім того, про те, як українські військові використовують HIMARS, розповіли журналісти The Wall Street Journal. За їх словами, ця зброя вже починає змінювати баланс сил на Донбасі, де РФ має значну перевагу в артилерії.

За даними ЗМІ, саме з допомогою HIMARS ЗСУ знищили десять важливих російських об’єктів, включаючи штаб російської армії в Ізюмі.

Кожна ціль ретельно відбирається, оскільки одна ракета HIMARS коштує $155 тисяч. Поки що ЗСУ надають перевагу російським штабам, складам озброєнь та військовим казармам, пишуть в WSJ.

Нагадаємо, що уряд Швеції готується погодити п’ятий пакет військової допомоги для України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів