Поділитись:

У Міноборони жорстко розкритикували обговорення в соцмережах відступу ЗСУ із Сєвєродонецька

Субота, 25 червня 2022, 19:08

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр жорстко розкритикувала обговрення в соцмережах виведення підрозділів Збройних сил України із Сєвєродонецька, бо це зірвало плани командування.

Про це вона повідомила на своїй facebook-сторінка.

"Все, про що можна в цей момент говорити, – говорять офіційні джерела: Генштаб і Міноборони (ми завжди скоординовані інформаційно).  Публічна демонстрація цивільними особами обізнаності щодо ходу військових операцій та повідомлення про це у соцмережах до офіційних заяв Генштабу почасти зриває військові  операції – як це було вчора і позавчора щодо Сєверодонецька. Коли просто не дали ЗСУ доробити заплановане", – написала Маляр.

Вона пояснила, що паралельно з організованим відступом військові з’єднання можуть реалізовувати інші задачі. 

За умов непублічності підрозділи ЗСУ ще впродовж доби-двох могли виконати певні операції й маневри, але, за її словами, обговорення в соцмережах суттєво нашкодили планам українського військового командування.

Тому Маляр вкотре наголосила, що не можна обговорювати публічно, в які населених пунктах відійшли чи зайшли підрозділи ЗСУ, аби дати їм можливість реалізувати інші задачі в умовах інформаційної тиші.

Нагадаємо: журналіст Юрій Бутусов повідомив, що українські військові вночі 24 червня організовано залишили частину промзони Сєвєродонецька.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів