Білоруська військова форма та РПГ: на Волині нацгвардійці провели перевірки у прикордонних селах (відео)

На Волині нацгвардійці під час перевірки населених пунктів виявили незареєстровану зброю, білоруську військову форму та наркотики.
Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Конкурент TV».
Як повідомили у військовій частині 1141 Національної гвардії України, військові перевірили понад 60 населених пунктів і до 300 об’єктів. У результаті за цей період вилучили один РПГ, кілька одиниць зброї без документів, понад 1000 набоїв, тротилові шашки, протитанкові міни, тактичні ножі, рації, понад півсотні кущів маку та 40 грамів канабісу. А також два комплекти білоруської військової форми.
Нагадаємо, що несподівано із міста Мозир почала виїжджати еліта, а білоруська влада почала масово вивозити пальне з Мозирського нафтопереробного заводу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як на Волині родина посадовиці міськради «нагодувала» комунальні установи на понад 10 мільйонів (фото)
У Луцьку продають популярний паб
Війна забрала життя двох братів з Волині
Який вигляд мало Старе місто у Луцьку 40 років тому (фото)
Лісівники прокоментували мільйонні статки заступника голови Поліського лісового офісу