Поділитись:

Ракетні удари з Білорусі – масштабна провокація росії, – розвідка

Субота, 25 червня 2022, 12:44

фото ілюстративне

Ракетні удари з території Білорусі – масштабна провокація росії з метою подальшого втягнення Білорусі у війну проти України.

Про це заявляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України

У ніч на 25 червня по території України завдано масованого ракетно-бомбового удару. Зокрема, російські бомбардувальники «працювали» безпосередньо з території Білорусі.

Для цього було задіяно шість літаків Ту-22М3, які виконали пуски 12 крилатих ракет Х-22. Рубіж пуску – район міста Петриков, що неподалік Мозиря, орієнтовно за 50-60 кілометрів від державного кордону України. Бомбардувальники злітали з аеропорту «Шайковка» Калузької області рф. Далі через територію Калузької та Смоленської областей входили в повітряний простір Білорусі. Після пуску ракет повертались в аеропорт «Шайковка» на території росії. Удар завдавався по Київській, Чернігівській, Сумській областях.

Це перший випадок проведення авіаційного удару по Україні безпосередньо з території Білорусі. Сьогоднішній обстріл напряму пов’язаний з намаганнями кремлівської влади втягнути Білорусь у війну в Україні як безпосереднього учасника.

Вчора, 24 червня, стало відомо про прибуття на територію білоруського Мозиря російських диверсійних груп, які планують підрив у місті житлових будинків, школи та лікарні. Можливі провокації можуть бути подані, як відповідь України на проведені авіаудари.

Нагадаємо: у ніч на 25 червня з території республіки Білорусь з літаків та з землі було випущено 20 ракет по селищу Десна на Чернігівщині. Також з Білорусі 24 ракетами обстріляли Житомирську область.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
10:11
07:20
09 серпня 2022
12:27