Поділитись:

На Волині «латають» найдовшу дорогу області (фото)

П'ятниця, 24 червня 2022, 18:27

На найдовшому автошляху Волинської області Т 0302 Піща – Шацьк – Любомль –  Володимир-Волинський –  Павлівка –  Горохів – Берестечко – Козин – М-06 проводять ліквідацію вибоїн дорожнього покриття.

Про це у п'ятницю, 24 червня, повідомили на фейсбук-сторінці служби автомобільних доріг у Волинській області.

На відтинку Павлівка – Горохів та по с.Зимне такі роботи вже завершені. Дорожники працюють на напрямках Маркостав – Павлівка та Горохів – Мар’янівка. На найбільш уражених ділянках дороги влаштовують вирівнюючий шар з асфальтобетонної суміші.

Т 0302 – найдовша за протяжністю автомобільна дорога державного значення в межах Волині. Майже 191 км цього автошляху пронизують всю область з півночі на південь – від села Піща, що на кордоні з Білоруссю, і до сусідньої Рівненщини.

Торік дорожники відновили 57,4 км цієї автодороги (у верхньому шарі – 55,5 км), а саме:

  • 45,5 км на ділянці Піща – Любомль, що веде до Шацьких озер і їх перлини – озера Світязь;
  • 10,0 км на ділянці Селець – Маркостав;
  • 1,9 км ділянки, що суміщається з вулицею Зимнівська у м.Володимирі (у вирівнюючому шарі).

Цьогоріч у службі автодоріг мали не менш амбітні плани щодо ремонту дороги Т 0302, але їх реалізацію, на жаль, довелось відкласти через війну. Тож наразі – лише «ямковий ремонт». 

«Проте, маємо непохитну віру у наші ЗСУ, які зовсім скоро проженуть орків з української землі і ми продовжимо зшивати волинський край якісними автодорогами», – додали дорожники.

 

Надрукувати
мітки:
коментарів