Поділитись:

Українські волонтери отримали право купувати летальну зброю за кордоном

Середа, 22 червня 2022, 11:30

Український благодійний фонд отримав офіційне право купувати з-за кордону засоби «активного ураження» й передавати їх у ЗСУ.

Про це у середу, 22 червня, інформує ТСН.

«Повернись живим» став першим благодійним фондом в Україні, який отримав офіційне право купувати з-за кордону товари військового призначення. Тобто волонтери фонду можуть передавати ЗСУ засоби «активного ураження», які є на озброєнні в армії США та країн ЄС.

«Тепер ми можемо передавати не тільки певний вид оптики, зв’язку тощо, а й засоби "активного ураження", які є на озброєнні у армії США та інших передових європейських країн», – розповіла волонтерка-юристка фонду Руслана Величко.

Такий статус дає право купувати у виробників відповідні товари напряму – без посередників. Це не тільки знижує ціну, а й убезпечує від неякісного товару та недобросовісних продавців.

«Звісно, основну увагу ми будемо концентрувати саме на летальному озброєнні, яке посилить наші Збройні Сили. Ми готові і спроможні купувати та передавати на баланс у військові частини ударні БПЛА, гвинтокрили, боєприпаси та багато чого іншого, що пришвидшить нашу перемогу», – наголосили у «Повернись живим».

Там закликали всіх небайдужих – зокрема, великий та середній бізнес, ІТ-кластер і діаспору по всьому світу – долучитись та допомогти реалізувати найамбітніші проєкти, а також закрити критичні запити військових.

У фонді також повідомили, що вже реалізують угоди на загальну суму близько 20 млн дол. і пообіцяли незабаром потішити першими досягненнями. Частина з цих грошей була витрачена на один із найпотужніших виробів у своєму класі. 

Нагадаємо: міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що німецькі самохідні гаубиці Panzerhaubitze 2000 з підготовленими українськими екіпажами – вже на фронті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 червня 2022
18:16
24 червня 2022
23 червня 2022