Поділитись:

На Херсонщині окупанти сивіють від страху (перехоплена розмова)

Четвер, 16 червня 2022, 18:57

Російські окупанти на Херсонщині потерпають від ЗСУ: не вилазять з окопів, сивіють від страху і в кожній бабусі бачать коригувальника.

Про це йдеться  у перехопленій розмові, повідомляє СБУ.

Ворогу дуже страшно перебувати на тимчасово окупованих територіях України, де їм протистоять не тільки наші досвідчені захисники, а й кожен місцевий мешканець.

«Приехал к пацанам на передок, так они как деды стали, постарели. У них кукушка едет. За местных – никто не уверен: кто они такие, что они делают. Может они ночью е#ашатся с нами, а днем они – мирные люди. Никому нельзя доверять. Идет бабка с пирожками, а ночью она может быть полковником, корректировщиком артиллерии», – розповідає один окупант іншому.

А на поради «колеги» про те, як треба воювати з українцями, видає порцію пропагандистках штампів та зрештою іронічно радить тому «подзвонити володьці» путіну.

Бо насправді шансів просунутися на півдні України у них немає.

«У них там такие позиции… Чтобы ты понимал, у нас даже летчики боятся летать!», – каже орк.

Наші захисники готові зробити так, щоб російські загарбники не тільки літати, а й ходити боялися на нашій землі.

Нагадаємо, що Служба безпеки України опублікувала відео з камер відеоспостереження, на якому російські військові грабують один з магазинів у Сумській області на початку повномасштабного вторгнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
29 вересня 2022
28 вересня 2022
27 вересня 2022
20:03
09:27
25 вересня 2022
24 вересня 2022