Поділитись:

В Укрпошті показали, як виглядатиме нова патріотична марка (фото)

Середа, 15 червня 2022, 10:34

На поштовій марці «Доброго вечора, ми з України!» відтворені реальні події, які мали місце на Миколаївщині: український трактор тягне покинутий російський танк.

Саме цей конкурсний ескіз набрав найбільшу кількість голосів у соцмережах та застосунку «Дія», повідомила у середу, 15 червня, пресслужба Укрпошти.

За ескіз з трактором проголосували понад 340 тисяч українців. Друге та третє місця посіли ескізи з воїном, який зупиняє головного агресора та воєнного злочинця, та ескіз з воїном ЗСУ та вокалістом гурту Kalush Orchestra. Загалом українці за ескізи віддали майже 834 тисяч голосів.  

Поштова марка «Доброго вечора, ми з України» буде випущена в липні тиражем 5 млн примірників, з яких 3 млн з номіналом  для оплати поштових відправлень всередині країни та 2 млн – з номіналом, призначеним для оплати міжнародної поштової кореспонденції.  

Нагадаємо, тематику поштової марки було обрано завдяки народному голосуванню. В травні понад 600 тисяч українців з-поміж 5 варіантів обрали саме «Доброго вечора, ми з України!». На конкурс ескізів було надіслано понад 1 500 робіт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів