Україна відмовила голові МАГАТЕ у візиті на захоплену окупантами ЗАЕС

Україна відмовила гендиректору МАГАТЕ Рафаелю Маріано Гроссі у візиті на захоплену військами рф Запорізьку АЕС в окупованому Енергодарі.
Про це повідомила пресслужба Енергоатому у вівторок, 7 червня, інформує «Кореспондент».
«Українська сторона не запрошувала Гроссі відвідати ЗАЕС і раніше відмовляла йому в такому візиті, наголосивши, що візит на станцію стане можливим лише тоді, коли нашій країні повернуть контроль над нею», – йдеться у повідомленні.
Напередодні Гроссі заявив про ризик безпеки атомній електростанції. За його словами, на ЗАЕС скомпрометовано щонайменше п'ять із семи невід'ємних основ ядерної безпеки та захисту. За його словами, на український персонал ЗАЕС чиниться тиск. Гроссі висловив стурбованість, що деякі запасні частини не можуть бути доставленими на станцію через перебої в ланцюжку поставок. Глава МАГАТЕ підтвердив власну рішучість очолити експертну місію на станції.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Волиняни чули звук вибуху: що кажуть в ОВА (відео)
Близько 171 160 окупантів, 3595 танків, 2638 артсистем: втрати ворога на 27 березня
Не чути сигналу тривоги: у районі ЛПЗ ремонтують систему оповіщення (відео)
Вночі росія атакувала Кривий Ріг «шахедами»
Близько 168 150 окупантів, 3570 танків, 2203 безпілотники: втрати ворога на 23 березня