Поділитись:

Як волинські лісівники провели День охорони довкілля (фото)

Неділя, 05 червня 2022, 12:49

У неділю, 5 червня, світ відзначає День охорони довкілля. Одна із найважливіших дат в екологічному календарі. Волинські лісівники розповіли, які заходи провели з цієї нагоди.

Про це йдеться на сторінці ВОУЛМГ у Фейсбуці.

«Так, ми не можемо вплинути на хвору свідомість окупанта, щоб припинити знищувати ліси нашої країни. І ми з жахом читаємо інформацію про пожежі, які через постійні обстріли виникають на Сході та Півдні країни. Але ми зобов’язані навчитися відповідальності перед природою», – йдеться в дописі.

Напередодні цієї дати та безпосередньо сьогодні лісівники Волині долучилися до заходів, які тривають в усьому світі.

Зокрема, спілкувалися з громадянами під час патрулювань лісовими масивами, на рекреаційних пунктах. Провели тематичні заходи з дітьми та молоддю.

Крім того, оновили інформаційні знаки та стенди, які кожному нагадують про важливі дрібнички – бути обережними з вогнем, не забувати прибрати після себе, берегти природу.

«Сьогодні – ще одна прекрасна нагода через реальні дії нагадати, що ми всі живемо на одній планеті й забруднюючи та завдаючи будь-якої шкоди природі, ми шкодимо у першу чергу собі», – йдеться у дописі.

У ДП «Колківське лісове господарство» відбулися зустрічі з учнями шкільних лісництв та молодіжним активом безпосередньо на свіжому повітрі. Спільно із Рій «Козацька надія» Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка на території дендрологічного парку обговорили екологічні проблеми, а також можливість кожного знайти для себе шляхи покращення навколишнього середовища. Обговорили, як впливає війна на стан довкілля та скільки часу необхідно, щоб виправити ситуацію.

 

Тематична зустріч відбулася у Микитичівському шкільному лісництві – провели її працівники ДП «Володимир-Волинське ЛМГ».

Такі ж зустрічі з першими помічниками лісівників – вихованцями учнівських лісництв – провели у ДП «Любешівське ЛМГ», ДП «Ківерцівське ЛГ», ДП «Ковельське ЛГ», ДП Камінь-Каширське ЛГ», ДП «Городоцьке ЛГ», ДП «Любомльське ЛГ».

У ДП «Маневицьке ЛГ», окрім іншого, разом із дітьми лісівники на території Галузійського лісництва провели невеличку толоку – працівники покосили газон, а діти допомогли її зібрати, підмели бруківку навколо лісництва.

«Доглянута територія і далі милує око усіх місцевих жителів, оскільки лісництво є його окрасою», – йдеться у дописі.

На Ратнівщині з ініціативи лісівників місцева активна молодь долучилася до прибирання рекреаційних пунктів. Для лісівників – заходів пожежної безпеки. Для всіх громадян – місця відпочинку та комфортного спілкування з природою.

 

«Такі, на перший погляд, дрібні справи, які лісівники Волині давно зробили гарною традицією, завжди дають реальний результат», – йдеться у дописі.

 

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, що у ветеринарну клініку Нововолинська принесли червонокнижну горішкову соню. Таку тварину ветеринару довелось оглядати вперше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 жовтня 2022
02 жовтня 2022
27 вересня 2022
17 вересня 2022
16 вересня 2022
15 вересня 2022
08 вересня 2022
03 вересня 2022
01 вересня 2022
26 серпня 2022
25 серпня 2022
15 серпня 2022
11 серпня 2022
10 серпня 2022
09 серпня 2022