Поділитись:

Росія вивела у Чорне море п’ять великих десантних кораблів (фото)

Субота, 04 червня 2022, 10:17

На фото: Великі десантні кораблі у Південній бухті Севастополя

У Чорне море вийшло угруповання з п'яти великих десантних кораблів, зібране з трьох флотів ВМФ росії.

Про це повідомляє Крим.Реалії.

Так, у Південній бухті – найбільшому відгалуженні Севастопольської бухти – біля Мінної стінки пришвартовано чотири ВДК. Найближчі два на фото – це ВДК проєкту 1171 «Тапір». У складі Чорноморського флоту було три такі кораблі, один із них – ВДК «Саратов» знищено українською ракетою в порту Бердянська. Два інших – «Орск» (бортовий номер 148) та «Николай Фильченков» (152).

Від початку повномасштабного воєнного вторгнення армії Росії в Україну бортові номери всіх кораблів зафарбовані для ускладнення ідентифікації однотипних одиниць.

Також біля Мінної стінки стоять два ВДК проєкту 775. На Чорноморському флоті чотири такі кораблі: «Цезарь Куников» (158), «Новочеркасск» (142), «Ямал» (156) і  Азов» (151).

Два російські ВДК у Кілен-бухті СевастополяДва російські ВДК у Кілен-бухті Севастополя
 

Наразі у 13 судноремонтному заводі Чорноморського флоту в Кілен-бухті сттять на ремонті ВДК «Новочеркасск» та «Азов».

ВДК «Королев» Балтійського флоту, який наприкінці травня також стояв на ремонті у 13 судноремонтному заводі, нині пришвартований у Сухарній бухті.

ВДК Балтійського флоту Росії «Королев», пришвартований у Сухарній бухті СевастополяВДК Балтійського флоту Росії «Королев», пришвартований у Сухарній бухті Севастополя
 

Як раніше повідомило російське державне агентство ТАСС, у Чорному морі перебуває угруповання ВМФ рф у складі 12 ВДК. За даними джерела агентства, до загону кораблів Північного флоту входять ВДК​ «Петр Моргунов»«Оленегорский горняк» і «Георгий Победоносец». Балтійський флот представлений ВДК «Королев», «Минск» і «Калининград».

Перелічені великі десантні кораблі зайшли у Чорне море в першій декаді лютого для участі в навчаннях.

Таким чином, наразі сім ВДК з цього угруповання перебувають у бухтах Севастополя, у тому числі в ремонті, а п'ять ВДК вийшли у море.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
07 серпня 2022
07:25
06 серпня 2022