Поділитись:

Літали 16 гелікоптерів, – начальник ГУР розповів про допомогу захисникам Маріуполя

Четвер, 26 травня 2022, 16:50

Всього до захисників Маріуполя в «Азовсталь» літали 16 військових гелікоптерів Мі-8 з допомогою, а одного разу із 72 бійцями полку «Азов» на борту.

Про це розповів начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони генерал-майор Кирило Буданов для американського військового видання The War Zone, – повідомляє Українська правда.

Зі слів Кирила Буданова, спеціальну операцію розробили фахівці ГУР МО. Загалом було 7 таких місій.

«Кожного разу гелікоптери успішно доставили необхідне поповнення (для захисників «Азовсталі», – УП). Але під час п’ятої й сьомої місії два гелікоптери збили (на зворотному шляху, – УП). Також був знищений ще один гелікоптер, який вилетів на порятунок екіпажу одного з цих двох збитих гелікоптерів», – розповів він.

Начальник ГУР розповів також, що в кожній місії летіли два гелікоптери, які везли бійцям на «Азовсталі» їжу, питну воду, медикаменти та боєприпаси. Водночас під час однієї місії вилетіли відразу чотири гелікоптери.

Також гелікоптерами під час чергової місії привезли 72 бійців з полку Нацгвардії «Азов», які підсилили підрозділ, що вже перебував на «Азовсталі».

Кирило Буданов відмовився сказати, коли відбувалися польоти цих гелікоптерів та кількість втрат серед українських військовослужбовців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 червня 2022
25 червня 2022
24 червня 2022
23 червня 2022
22 червня 2022
21:11