Поділитись:

росія використала вже 60% запасів високоточної зброї – розвідка

Середа, 25 травня 2022, 17:46

російська федерація використала у війні з Україною 60 відсотків запасів високоточної зброї.

Про це Головне управління розвідки Міністерства оборони України з посиланням на представника ГУР Вадима Скібіцького повідомляє в телеграмі.

«За нашими даними, якщо говорити про високоточну зброю, то використано вже близько 60 відсотків запасів. По деяким видам, навіть і більше – 70 відсотків. Є відповідні нормативні вимоги по тому пороговому рівню, який необхідно тримати в військах, і по тих же самих "Іскандерах" цей пороговий рівень майже настав», – заявив Скібіцький.

Як зауважив представник ГУР, перші два місяці повномасштабного вторгнення росії в Україну ворог здійснював ракетні обстріли хаотично. Згодом ситуація змінилася.

За словами Скібіцького, росія не може поповнювати запаси так само швидко, як Радянський Союз.

«Вони не мають таких потужностей і швидкого виробництва високоточної зброї, тим паче економічні санкції, політичні санкції, які накладені на рф, не дозволяють зараз активно, широкомасштабно використовувати компоненти іноземного виробництва», – наголосив розвідник.

Представник ГУР відзначив, що росіяни змінили тактику застосування такого озброєння.

«Якщо раніше по об’єкту застосовувалося дві чи чотири ракети, то зараз чітко обирається об’єкт, ціль, це від восьми до 12 ракет різного формату. Або балістичні, або крилаті ракети наземного, або морського, повітряного базування, для того, щоб бути готовим вразити цю ціль», – додав він.

Скібіцький підсумував: «Ми бачимо зміни, і ми розуміємо, що ресурс високоточного озброєння, високоточних боєприпасів у рф на граничному рівні».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 червня 2022
18:16
25 червня 2022
24 червня 2022