В Україні може з'явитися власна електронна валюта

Національний банк планує випуск власних електронних грошей на базі Національної платіжної системи "Простір".
Про це розповіла керівник проектів і програм управління стратегії та реформування банківської системи НБУ Юлія Лях, – інформує еizvestia.com.
За словами Лях, в рамках проекту Cashless economy регулятор має намір побудувати на базі "Простіра" платформу, на базі якої за допомогою технології Blockchain запровадить електронний грошову національну одиницю.
Цей проект вже почався і розрахований до 2020 року, але його перші результати можна буде побачити вже в наступному році.
10 листопада НБУ схвалив і презентував дорожню карту Cashless Economy, в якій прописав плани по використанню технології Blockchain в Україні.
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.