Українець став чемпіоном світу з жиму лежачи та встановив новий рекорд Європи (відео)

Середа, 25 травня 2022, 01:26

На Чемпіонаті світу з жиму лежачи, що відбувся у казахстанському місті Алмати, український спортсмен Іван Чупринко переміг із результатом 292,5 кг, встановивши новий рекорд Європи в цій дисципліні.

Про свій рекорд спортсмен повідомив у фейсбуці.

У дописі Іван подякував усім причетним до встановлення рекорду і написав, що пишається тим, що він – українець. Також виклав фото і відео зі змагань.

Іван Чупринко виступав у ваговій категорії до 74 кг. Спортсмен підняв 292,5 кг, ставши абсолютним чемпіоном світу. Друге місце посів представник Японії (282,5 кг), а третє – спортсмен із Казахстану (257,5 кг). У Чемпіонаті світу взяли участь спортсмени із 35 країн світу.

Іван – неодноразовий призер і переможець чемпіонатів Європи та Світу, заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу. У своєму активі спортсмен має 13 рекордів світу та 14 рекордів Європи.