Поділитись:

Росія вантажить українське зерно на кораблі в Криму (фото)

Вівторок, 24 травня 2022, 13:40

Супутникові знімки компанії Maxar Technologies зафіксували завантаження українського зерна на російські судна в порту тимчасово окупованого Севастополя.

Про це пише Укрінформ, посилаючись на CNN.

На нових знімках, датованих 19 і 21 травня, зафіксовано судна «Матрос Позинич» і «Матрос Кошка», пришвартовані біля споруд, схожих на зернове сховище, і зерно, що сиплеться зі стрічки у відкритий трюм.

 

За даними сайту відстеження суден MarineTraffic.com, обидва судна вийшли з порту: «Матрос Позинич», який пливе Егейським морем, повідомив, що прямує до Бейрута (Ліван), а «Матрос Кошка» все ще перебуває у Чорному морі.

 

Видання зазначає, що на початку цього місяця «Матрос Позинич» здійснив подібну місію: завантажив зерно та вийшов із Чорного моря в Середземне. Спочатку судно прямувало до Єгипту, але після попередження українських офіційних осіб його повернули з Олександрії. Судну також було заборонено в'їзд до Бейрута, і воно зрештою пришвартувалося в Латакії в Сирії.

 

Нагадаємо: російські окупанти з початку війни викрали з чотирьох тимчасово окупованих регіонів України сумарно 400 тисяч тонн зернових культур – третину від обсягів, що зберігалися на цих територіях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
07:20
26 червня 2022
12:22
25 червня 2022