Поділитись:

У Луцьку в парку з’являться нові атракціони

Середа, 18 травня 2022, 10:00

Більшості атракціонів у луцькому парку вже не один десяток років. Тому й стан – відповідний. От, до прикладу, славнозвісне «Оглядове колесо» і взагалі минулоріч зупинилося, катаючи людей. Тож хоч у центральному парку завше людно – каруселі порожні.

Батьки кажуть: саме безпека дітей для них на першому місці. А розваги на таких атракціонах довіри не викликають. Господаря, який би довів усе до ладу, ніяк не могли знайти. Атракціони неодноразово виставляли на аукціони, проте все без успіху. І нарешті шанс на порятунок таки з’явився, – повідомляє 12 канал

«Частина з них були приватними, вони вже демонтовані й ще будуть демонтовуватися, їх не буде в парку. Це ті, які не відповідають вимогам, які застарілі й технічно, й морально», – пояснив начальник управління економіки Луцькради Борис Смаль.

Комунальні атракціони, які ще придатні для використання, відремонтують.

«Вони будуть по-новому пофарбовані, змінений дизайн, буде відремонтована, оновлена механічна частина. У першу чергу це безпека», – каже Борис Смаль.

А за місію відновити луцькі атракціони взялися працівники київського луна-парку. До того ж, до Луцька вони перевозять і столичні каруселі.

«В нас дуже велика кількість атракціонів. Подумали, що можна спробувати у Луцьку. Побачивши ці всі атракціони, запропонували мерії, що в нас є кращі. Усе світиться, нове», – розповів власник луна-парку Сергій Компанієць.

Нині в парку до десятка нових атракціонів. Спершу встановили ті, які найлегше було демонтувати й підходила покрівля. Для інших спеціально готуватимуть майданчики – коситимуть траву, подекуди навіть вкладатимуть бруківку.

«Частину атракціонів ми вже завезли, вони всі в гарному стані. Що головне – вони безпечні. І ще частину атракціонів будемо довозити. Ті, які працюють на «Волинській Голландії» і в інших місцях. Загалом буде від 30 до 40 атракціонів», – повідомив Сергій Компанієць.

Старі ж каруселі, каже підприємець, вже пройшли експертизу і всі до одного виявилися непридатними до використання. Тож їх реставрують.

Коли каруселі знову стануть гарними та безпечними – зроблять й ілюмінації навколо. Утім, реставрація – справа не з легких. З усім фахівці обіцяють впоратися до кінця року.

«Ми за власний кошт приводимо до ладу, будемо робити повне відновлення. Будемо робити доріжки з тротуарної плитки, щоб людям було зручно. І навіть, може, будемо працювати взимку», – пообіцяв Сергій Компанієць.

На зиму у підприємців свої амбітні плани. Поки тримають їх у таємниці. Та невдовзі у луцькому парку побільшає екстремальних розваг. Одна з таких і має назву – «Екстрим».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 червня 2022
24 червня 2022
23 червня 2022
08:04
22 червня 2022
21 червня 2022
20 червня 2022
18:26
19 червня 2022
20:20
18 червня 2022
08:41
17 червня 2022