Поділитись:

Тіна Кароль відвідала Хіросіму та зустрілася з прем'єр-міністром Японії (фото)

Вівторок, 17 травня 2022, 03:29

Українська співачка Тіна Кароль, яка перебуває в Японії з місією громадського посла, відвідала Хіросіму, яку 77 років тому було знищено атомною бомбою.

Про це пише НВ.

Артистку зустрів мер міста Хідехіко Юдзакі, який від імені японського народу передав слова підтримки Україні.

На пресконференції Кароль наголосила, що будь-які погрози ядерною зброєю неприйнятні у цивілізованому світі:

«77 років тому на японські міста Хіросіма і Нагасакі були скинуті атомні бомби. Ці вибухи були настільки страшними, що відтоді більше ніхто на світі не наважився застосувати ядерну зброю знову. Але сьогодні Україні та Європі все частіше погрожують ядерною зброєю. І це вже звучить, як ультиматум для всього світу. Усі повинні зрозуміти, що світ не такий великий, ніхто не має право шантажувати іншого. Україна не віддасть своїх територій, тому що це наш дім!», – заявила співачка.

Кароль також зустрілася з прем'єр-міністром Японії Фуміо Кісідою. Зустріч відбулася в офіційній резиденції прем'єр-міністра.

«Дозвольте мені висловити Вам найглибшу повагу до прагнення миру в Україні, яке ви несете завдяки своїй музиці. Японія, і я особисто, сприймаємо цю ситуацію в Україні так, ніби це сталося з нами, і з переконанням, що ми повинні захищати світ. Японія стоїть пліч-о-пліч з Україною і працює з нею для досягнення миру. Я сподіваюсь, що ви будете здорові та будете продовжувати досягати успіху у своїй кар'єрі», – заявив Фуміо Кісіда на зустрічі з Кароль.

Співачка подякувала прем'єр-міністру за теплий прийом і підтримку України:

«Сьогодні Україна стала щитом для всього цивілізованого світу. Ми стримуємо напади безглуздя і дивимось як руйнуються наші міста просто за те, що ми обрали свободу. Наша країна обрала самоідентифікацію і я, як артист є айдентикою нації, адже музика – це так само зброя. Для мене важливий цей massage сьогодні – зустріч із Вами – це означає, що в культурному сенсі Японія й Україна поруч. Я на фронті збереження традицій, я на фронті збереження культури України, я ніколи не думала, що таке горе прийде в наш дім», – наголосила вона.

Тіна Кароль прибула до Японії на особисте запрошення японського мільярдера та друга України Хіросі Мікітані, засновника Rakuten Group.

 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
07 липня 2022
01 липня 2022
26 червня 2022
23 червня 2022
26 травня 2022
24 травня 2022
13 травня 2022
04 травня 2022
27 квітня 2022
26 квітня 2022
22 квітня 2022
20 квітня 2022
15 квітня 2022
10 квітня 2022