Поділитись:

Жданов пояснив, що росія не втратила інтересу до Західної України і продовжить її обстрілювати

Неділя, 15 травня 2022, 15:56

Для західних областей України загроза ракетних ударів не зникла. російські окупанти можуть повернутися до таких методів, зокрема, якщо війна перейде в затяжну окопну фазу.

Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов в ефірі телеканалу "Перший західний", пише Обозреватель. Він вважає, що остаточно країна-агресор ще не втратила інтерес до тих областей, до яких не зуміла дістатися.

Але той факт, що західні області нашої країни поки що не зазнають ракетних ударів, може говорити про те, що росіяни мають обмежену кількість ракет, які можуть до них долетіти. Експерт зазначив, що зараз ракетні удари окупантів зосереджено на Одеській, Миколаївській, Запорізькій та Дніпропетровській областях.

"Противник намагається порушити нашу систему забезпечення ЗСУ. Але коли почнеться цей окопний період... Тоді росія може знову повернутися до західних регіонів. Їй потрібно буде заповнювати відсутність активних бойових дій на суші ось цією дистанційною війною, а саме нанесенням ракетних ударів", – вважає Жданов.

Нагадаємо: чотири ракети ворога влучили в об‘єкт військової інфраструктури у Яворівському районі неподалік кордону з Польщею. Об‘єкт повністю зруйнований.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
17 серпня 2022
07:20
16 серпня 2022
21:45
08:00
15 серпня 2022
10:31
14 серпня 2022
13 серпня 2022