Поділитись:

Музикант з Kalush Orchestra грав на сопілці у Луцьку, а його проганяли (відео)

Субота, 14 травня 2022, 13:53

Віталій Дужик – лучанин, один з учасників гурту Kalush Orchestra, який представляє Україну на Євробаченні, грав на сопілці на вулиці Лесі Українки у Луцьку у серпні минулого року.

Відео, зняте 13 серпня минулого року, оприлюднив у Facebook луцький блогер Максим Благовірний.

Віталій Дужик понад десять років навчався музичному мистецтву. Минулого літа лучани могли чути його на вулиці Лесі Українки.

На відео Віталій Дужик виконує біт-бокс на сопілці.

«Біт-бокс-сопілка з «Стефанії» (Калуш) у виконанні лучанина Віталіка Дужика (скромняга)! І він виступає на Eurovision Song Contest, за нього й вболіватимемо. Почув його біт минулого літа на вулиці Лесі Українки (Луцьк), не міг не включитись в етер. А вам теж замало сопілки в «Стефанії» Калуша? Тримайте! Пригадую, тоді на вулицю Лесі Українки вибігла мешканка і його прогнала... «Пішов звідси, зара міліцію викличу, в мене дозвіл від міськради», – кричала старших років жіночка, виганяючи Віталіка з-під вікон, коли він грав на сопілці...», – пише Благовірний.

Музикант на сопілці вчився грати близько десяти років: спершу у музичній школі, потім у коледжі культури і мистецтв. На момент зйомки він розказував, що вчиться в Києві на спеціальності «фольклор» в університеті Поплавського.

Нагадаємо, що gоки букмекери віщують переконливу перемогу на цьогорічному Євробаченні Україні, яку представляє гурт Kalush Orchestra, російська пропутінська група хакерів засукала рукави, щоби цього не допустити. Погрожують DDOS-атаками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 травня 2022
21 травня 2022
18 травня 2022
17 травня 2022
16 травня 2022
15 травня 2022