Поділитись:

Волинському медоб’єднанню МВС передали автомобіль «швидкої» з Польщі (фото)

Субота, 14 травня 2022, 10:41

Польські благодійники передали Волинському територіальному медичному об’єднанню МВС автомобіль швидкої допомоги.

Про це у суботу,14 травня, повідомив сектор комунікації поліції Волинської області на сайті ГУНП.

Придбали та обладнали транспортний засіб громадські організації Rotary club Lublin Centrum, Rotary club Warshawa City та Stowarzyszenie Rotary club  Giżycko.

За сприяння Міжнародної поліцейської асоціації Люблінського воєводства та Ігоря Рябчикова, очільника сектору міжнародного поліцейського співробітництва, автівку доставили до Луцька й передали медичному об’єднанню.

Як зазначила очільниця установи Вікторія Савченко, транспортний засіб є дуже потрібним та вчасним.

«Ми перебуваємо на захисті здоров’я правоохоронців. Часто нам доводиться супроводжувати їх на різноманітних навчаннях, у місцях, де вони забезпечують громадський порядок тощо і завдяки цьому автомобілю ми зможемо на високому рівні надавати допомогу за межами закладу. Тут є усі необхідні мобільні технічні засоби, які в руках наших професійних лікарів будуть рятувати життя охоронців правопорядку», – розповіла Вікторія Савченко.

Це вже не перша допомога, яку отримують правоохоронці Волині від Міжнародної поліцейської асоціації Люблінського воєводства. Раніше польські колеги доставляли засоби освітлення, каремати, спальники, одяг, взуття, аптечки, інструменти та продукти харчування тривалого зберігання тощо. Як зазначив Віталій Ковальчук, заступник начальника Головного управління Національної поліції, усе це зараз допомагає нашим поліцейським працювати у зонах бойових дій. Він подякував іноземним друзям за підтримку й вагомий внесок у підвищення обороноздатності України та передав голові МПА Люблінського воєводства Вальдемару Джєджіцу відзнаку «За міжнародну співпрацю».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 травня 2022
25 травня 2022
24 травня 2022
23 травня 2022