Поділитись:

У Мінекономіки розповіли, скільки пального отримає Україна до кінця травня

Субота, 14 травня 2022, 10:10

До кінця травня Україна сподівається отримати 350-360 тисяч тонн пального при середньому добовому споживанні близько 130 тисяч тонн.

Після розвитку інфраструктурної мережі обсяги перевезення палива залізницею збільшилися вп'ятеро. Про це заявила міністр економіки Юлія Свириденко, – інформує ТСН. 

«Ми домовилися про реверс трубопроводом з Угорщини. Вчора була укладена угода про те, що 35 тисяч тонн на місяць ми будемо отримувати. Є можливість збільшення цього обсягу до 50 тисяч тонн», – сказала Свириденко.

Крім того, від початку травня контракти на закупівлю пального за кордоном почала укладати НАК «Нафтогаз України». Свириденко також нагадала, що для пришвидшення поставок були скасовані дозволи на в'їзд автоцистерн із пальним, забезпечена можливість прийому пального у дунайських портах, позачергове оформлення таких вантажів на кордонах з боку митної та прикордонної служб.

«Завдяки цим заходам ми отримаємо до кінця місяця 350-360 тисяч тонн пального з абсолютно нових логістичних маршрутів», – додала Свириденко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
09:50
26 травня 2022