Поділитись:

путін серйозно хворий на рак, у рф вже готують держпереворот, – глава розвідки ЗСУ

П'ятниця, 13 травня 2022, 20:47

Глава військової розвідки України Кирило Буданов розповів, що російський диктатор владімір путін серйозно хворий на рак і у росії вже відбувається переворот з метою повалення путіна. 

Про це глава української розвідки Кирило Буданов розповів у інтерв'ю Sky News, пише УП.

За словами глави розвідки, війна з росією до середини серпня досягне переломного моменту та завершиться до кінця року.

Він також заявив, що в росії вже відбувається переворот з метою повалення путіна, а російський лідер серйозно хворий на рак.

«Перелом буде у другій половині серпня. До кінця цього року буде завершено більшу частину активних бойових дій. В результаті ми відновимо українську владу на всіх наших територіях, які ми втратили, включаючи Донбас та Крим... Європа бачить у росії велику загрозу. Вони бояться її агресії. Ми воюємо з росією вісім років і можемо сказати, що ця широко розрекламована російська міць – це міф. Вона не така сильна. Це орда людей зі зброєю», – розказав розвідник.

За його словами, тактика росії не змінилася, незважаючи на її зрушення на схід, рф зазнає величезних втрат.

Він сказав, що не здивований невдачами росії у війні.

«Ми знаємо все про нашого ворога. Ми знаємо про їхні плани майже в той момент, коли вони будуються», – пояснив Буданова.

Зазначається, що Буданов правильно передбачив, коли відбудеться російське вторгнення, коли інші в уряді України були публічно налаштовані скептично, і тепер він каже, що впевнений у передбаченні завершення війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
10:03
06 червня 2023
18:04