Поділитись:

Як ЗСУ атакують російський корабель біля Зміїного: супутникові знімки

П'ятниця, 13 травня 2022, 08:50

Супутниковий знімок від Maxar Technology показав, як українські військові атакують ракетою російський корабель біля острова Зміїний.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на CNN. 

Видання зазначає, що два клуби диму було видно біля російського десантного корабля класу Serna в Чорному морі, ідентифікованого Maxar. Судно, схоже, робить різкий поворот, і ракета потрапляє у воду.

Поблизу острова поруч з іншим затонулим судном видно баржу з важким краном, яке Maxar також ідентифікував як десантний корабель класу Serna.

Як корабель затонув, невідомо, але в неділю речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук повідомив, що затонув десантний катер, а також два патрульні катери класу Raptor.

Братчук також заявив, що українські військові знищили російський гелікоптер на острові. Південне оперативне командування Збройних сил України оприлюднило відео, на якому видно, як у неділю ракетою знищено гелікоптер.

CNN повідомляє, що протягом останніх тижнів українці неодноразово і успішно знищували російські війська і техніку на острові.

Братчук заявив у четвер, що російський корабель підтримки "Всеволод Бобров" горить і його буксирують до Севастополя з району острова Зміїний. Проте цього корабля не видно на знімку.

«Поки що Росія не підтвердила втрату жодного із згаданих кораблів», – вказує видання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 травня 2022
18 травня 2022
17 травня 2022
19:11
16 травня 2022
15 травня 2022
14 травня 2022
13 травня 2022
20:47