Поділитись:

Луцький зоопарк потребує підтримки: як допомогти, аби не нашкодити

Четвер, 12 травня 2022, 13:30

Зоопарки не спроможні заробити на усі свої витрати, тримаючи соціальну ціну на вхід. Окупна вартість квитків для такого підприємства в Луцьку становила б щонайменше 300 гривень з людини. Натомість вхід вартує 80 гривень з дорослого і 50 гривень з дитину від метра заввишки. Тож на 60% зоопарк дофінансовується, а 40% намагається заробити самотужки. З 24 лютого по 15 березня підприємство було без доходів, адже не працювало.

Відтак, КП дуже потребує підтримки. Про це розповіли на сторінці зоопарку у фейсбуці. 

«Вдячні, що у цей час нам допомагали наші постійні доброчинці. А ще бойові дії в Україні показали, що маємо безліч людей із великим серцем та любов’ю до тварин. Тож у ці складні часи ми отримали підтримку від великої кількості організацій та звичайних громадян. Ми розуміємо усю повноту відповідальності перед тими, хто нам допомагає. Тому допомога обліковується, про її отримання та використання ми звітуємо. Й аби унеможливити будь-які маніпуляції з цим питанням на старті, фінансову поміч приймаємо ЛИШЕ на офіційні рахунки підприємства. Тож збирати на картки ми НЕ УПОВНОВАЖУВАЛИ жодної людини ні зі штату КП, ні зі сторонніх осіб», – наголосили в повідомленні. 

 

На жаль, іноді у цьому плані трапляються непорозуміння. Зокрема, так було кілька днів тому, коли, як йшлося у дописі, нібито на потреби зоопарку гроші збирали на картки фізособ.

«Саме у цій ситуації нам вдалося достойно вирішити проблему, бо у відповідь на наше звернення номери чужих карток із допису видалили, а нам зробити скріни надходжень та переказали зібрані кошти у сумі 27089 гривень переказали на наші офіційні рахунки», – зазначили в зоопарку. 

 

Окремо також наголошують на тому, що у тварин є їхні природні раціони.

 

«Нас обурює, коли ті, хто є у цій справі дилетант, пише нібито фахові відповіді на запитання про потреби у харчуванні. Наприклад, що нам можна віддавати шампіньйони. Натомість ми уточнюємо – їх жоден мешканець зоопарку не споживає. Тож найперше – пишіть, телефонуйте уточнюйте! Щодо пропозицій взяти тварин на перетримку наша відповідь теж однозначна – НІ! Без жодного винятку. Однак, якщо є бажання вписати своє ім’я в історію нашого зоопарку, то можна стати спонсором якогось звіра, птаха чи плазуна. Для цього укладаємо договір на певну суму щомісяця протягом тривалого часу – і ваші кошти спрямовуємо саме на утримання цього нашого підопічного. А про підтримку інформуємо усіх відвідувачів табличкою та вольєрі та наших друзів – дописом у соцмережі», – роз'яснили в адміністрації. 

 

Відтак усіх просять бути відповідальними та порядними.

«Ми ж і надалі потребуємо підтримки. Можете допомогти харчами чи товарами, які необхідні нашим підопічним або колективу, – ми з радістю це приймемо. Хочете підтримати матеріально – рахунки є у дописах на нашій сторінці. А для того, щоб спростити цю справу, виробили QR-код. Дякуємо усім, хто з нами! Разом – до перемоги!» – додали в зоопарку. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 травня 2022
18 травня 2022
17 травня 2022
15 травня 2022
14 травня 2022
13 травня 2022
08 травня 2022