Поділитись:

У Білорусі перевірять тероборону в областях на кордоні з Польщею, Литвою та Україною

Середа, 11 травня 2022, 21:24

В Білорусі перевірять готовність місцевої влади організувати територіальну оборону в Брестській та Гродненській областях.

Про це заявив начальник управління територіальної оборони – заступник начальника генерального штабу ЗС Білорусі Андрій Матієвич.

Він зазначив, що з 10 травня генштаб проводить перевірку виконавчих комітетів Брестської та Гродненської областей в питаннях формування територіальних військ.

«Мета перевірки – оцінити спроможність та готовність місцевих органів влади сформувати територіальні війська, а також підготувати їх до вирішення завдань за призначенням», – йдеться в заяві Матієвича.

Зазначається що будуть сформовані штаби районів, а також по одному стрілецькому батальйону територіальних військ в Лідському та Кобринському районах.

Після формування та бойового злагодження особовий склад «приступить до виконання завдань з охорони та оборони важливих об’єктів».

Також підкреслюють, що основні зусилля будуть направлені на «спільне вирішення задач з військовими частинами та підрозділами ЗС Білорусі».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 травня 2022