Поділитись:

В Україні зник чеський волонтер, який допомагав вивозити людей з окупованих околиць Києва

Вівторок, 03 травня 2022, 22:00

В Україні зник волонтер-громадянин Чехії, який на початку березня допомагав вивозити цивільне населення із сіл в районі Макарова.

Про це повідомляє Radio Prague International, пише "Європейська правда".

Спершу про зникнення чеха на ім’я Томаш (прізвище не вказують) стало відомо від чеського видання Voxpot. Їхні кореспонденти на початку березня потрапили під обстріл в районі Макарова і виклали репортаж про це. Після публікації до них звернулася громадянка Чехії та розповіла, що приблизно тоді у цьому ж місці мав перебувати її чоловік. За її словами, він поїхав допомагати евакуювати цивільне населення і з 2 березня не виходив на зв’язок. 

Журналісти після відступу російських військ з Київщини повернулися під Макарів і серед розстріляних автомобілів знайшли авто Томаша з простреленим лобовим склом, дверима, підголовником водія та слідами крові. 

Томаша не виявилося серед усіх 133 ідентифікованих загиблих, про яких повідомляла поліція Макарова. Репортери припускають, що він може бути у якомусь із ще не знайдених поховань в районі Мотижина-Макарова. 

В МЗС Чехії на запит ČTK підтвердили зникнення Томаша, але не можуть підтвердити його смерть. Речниця повідомила, що МЗС на зв’язку з родиною зниклого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 серпня 2022
10:31
14 серпня 2022
13 серпня 2022
12 серпня 2022
11 серпня 2022