Поділитись:

«Найближчі дні – вирішальні», – Федір Веніславський

Неділя, 01 травня 2022, 19:49

Наступальні операції російських військ зі стратегічних перетворилися у напівтактичні, тому що жодного стратегічного успіху ворог не має, тож, найближчі дні будуть вирішальними.

Про це представник президента у Конституційному Суді, член комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський заявив в ефірі телемарафону, повідомляє ТСН.

«Думаю, що ми знаходимося на переламному моменті, на зламі. Оці наступальні операції російських військ зі стратегічних перетворилися у напівтактичні, тому що жодного стратегічного успіху ворог не має. Є певні тактичні просування на кілька кілометрів в напрямку наших позицій, але це йому не дає жодних переваг. Тому я думаю, що найближчі дні будуть вирішальні», – сказав Веніславський.

За його словами, Путіну необхідно до 9 травня продемонструвати хоч якісь успіхи.

«Тому що всі чудово розуміють – після того, як під натиском наших Збройних сил путін залишив ті області України, де він був біля Києва, – Житомирську, Сумську, Київську, Чернігівську, на Харківському напрямку ЗСУ постійно відвойовують наші території - йому потрібно продемонструвати якісь досягнення на сході, частково на півдні», – додав експерт.

На його думку, на півдні російська армія намагається вийти на адміністративні кордони Херсонської області, здійснювати наступальні дії в напрямку Миколаєва, Кривого Рогу, на східному – оточити оперативно-тактичне угруповання «Схід».

«Це те, чого ворог намагається досягти зараз. І на тих територіях, які тимчасово окуповані, – Херсон, Запорізька область – вони будують дуже активно фортифікаційні укріплення, щоб максимально довго триматися на цих територіях. Але це точно не допоможе, тому що ми розуміємо, як цьому протидіяти», – сказав Веніславський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
29 вересня 2022
19:43
28 вересня 2022