Поділитись:

Нова система: як тепер можна буде встановити інвалідність в Україні

Середа, 13 квітня 2022, 07:26
Нова система: як тепер можна буде встановити інвалідність в Україні

Міністерство економіки України затвердило Національний класифікатор функціонування, обмеження життєдіяльності та здоров’я, що є першим ключовим етапом впровадження нової системи встановлення інвалідності.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

"Відтепер процес встановлення інвалідності буде відбуватися на основі принципів Міжнародної класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров’я, адаптацією якої є національний класифікатор. Для цього буде розроблений електронний модуль оцінки рівня функціонування, обмеження життєдіяльності і здоров’я особи. Сукупність таких рішень дасть змогу створити цілісну систему реабілітації", – йдеться у повідомленні.

В МОЗ зазначили, що національний класифікатор забезпечить реалізацію Програми медичних гарантій для надання допомоги впродовж гострого, після гострого та довготривалого реабілітаційних періодів на первинному, вторинному та третинному рівнях медичної допомоги у закладах охорони здоров’я, реабілітаційних закладах та за їх межами.

"Підготовки для роботи із класифікатором потребують усі лікарі: як ті, які вже працюють у галузі, так і ті, які тільки навчаються у медичних вишах. Для цього в Україні є підготовлені національні тренери з МКФ", – уточнили в міністерстві

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів