Поділитись:

У Луцьку з'явився батутний центр (фото)

П'ятниця, 18 листопада 2016, 15:00

У Луцьку презентують перший у місті джампінг-центру "Гравітація".

Новий формат відпочинку передбачає 650 квадратних метрів мега-батутів для дорослих та дітей.

Відкриття джампінг-центру "Гравітація" відбудеться в суботу, 19 листопада, о 14:00 в культурно-розважальному центрі "Адреналін Сіті", що на вулиці Карбишева,1. На всіх гостей свята чекають показові джамп-виступи, призи, приємні подарунки та розіграш планшета.

Зі слів генерального директора культурно-розважального центру "Адреналін Сіті" Ірини Мордик, новий заклад буде відкритий для відвідувачів щодня: у будні – з 12:00 до 22:00, у вихідні та святкові дні – з 10:00 до 22:00.

Щодо обмежень у вазі чи зрості, то відвідувачі повинні бути вищими 120 сантиментрів та не важчими 120 кілограмів. Коштуватиме "батутне задоволення" до сотні гривень: у джампінг-центрі продаватимуть безлімітні квитки для дітей та дорослих у будні за ціною 80 гривень, а в святкові та вихідні дні – 100 гривень.

Із моменту відкриття центру та до закриття за порядком та безпекою у залі стежитимуть інструктори та охорона.

"Це батут професійний, який має посилені металеві конструкції, пружини, а також має покриття покращеної якості. Батут розрахований як на дітей, так і на дорослих. У нас є всі сертифікати та гарантія якості. Обладнання та матеріали сертифіковані, не токсичні. Із цим питань немає. У залі працюватимуть інструктори, які наглядатимуть за безпекою. Також працюватиме охорона, яка не допускатиме людей в неадекватному стані. За порядком будемо дивитися обов'язково", – резюмувала Ірина Мордик.

Надрукувати
мітки:
коментарів