На Луганщині російські військові обстріляли свої позиції
Росіяни пошкодили 11 будинків, а в Попасній з мінометів розстріляли свої позиції. Втрати ворога наразі уточнюються.
Про це зразку у неділю, 27 березня повідомив голова Луганської ОДА Сергій Гайдай.
Наші війська продовжують вибивати російську армію з Рубіжного та Попасної, де окупанту частково вдалося закріпитися. В деяких районах цих міст тривають вуличні бої. В Попасній, за підтримки артилерії ворог намагався здійснити штурм, однак зазнав втрат. Мінометним вогнем обстріляв власні позиції.
Ще 3 багатоповерхівки та 8 приватних будинків пошкоджені вогнем росіян в Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному. Також потрапили під обстріл школа в селі поблизу Лисичанська, інфраструктура станції швидкої допомоги в Сєвєродонецьку та два оптові склади міста.
Внаслідок дій агресора постраждало двоє осіб, врятовано з-під завалів – четверо. Загалом упродовж доби сталося 16 займань житлового фонду та 15 га сухої трави.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- У білорусі російські військові обмінюють паливо і провізію на алкоголь
- Фахівці «Дії» підготували онлайн-сервіси для пошуку житла в Україні і за кордоном під час війни
- Офіційно: три ракети з чотирьох були збиті у небі над Волинню