Поділитись:

Внаслідок обстрілу Чернігова пошкоджений магістральний аміакопровід, - ОВА

Середа, 23 березня 2022, 21:54

Чернігівська обласна військова адміністрація оприлюднила інформацію про те, що на одному з підприємств перебито магістральний аміакопровід.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Чернігівська ОВА у фейсбуці. 

У інформації зазначається: "До уваги жителів Чернігова! Російські окупанти здійснили обстріли району розташування одного з харчових підприємств міста.

О 18.50 внаслідок потрапляння снаряду в машинну залу сталося пошкодження магістрального аміакопроводу та осколкове пошкодження однієї ємності. Станом на 20.10 підрозділи ДСНС обстежували ємності та запірну арматуру.

Концентрація випарів аміаку в межах допустимої норми. Жертв та постраждалих (попередньо) немає. Триває ліквідація пожежі на складі готової продукції та тари. Обстріли міста тривають. Подальші ураження підприємства потенційно можуть призвести до витоку аміаку.

Довідково:

Нагадуємо! Аміак – легший за повітря, тому швидко піднімається вгору. Це безбарвний газ з різким запахом, схожим на запах нашатирного спирту.

Правила поведінки в умовах викиду (виливу) аміаку:

• виходити із зараженого району необхідно перпендикулярно до напрямку вітру;

• якщо немає можливості вийти з району зараження, необхідно укритися в укриттях, підвалах, нижніх поверхах. У помешканні чи укритті слід загерметизувати вікна, двері, вентиляцію (бажано тканиною, змоченою в лимонній кислоті або слабкому розчині оцту чи води);

• в квартирі (будинку) бажано пройти до ванної кімнати та включити душ на мілке розпилення (вода поглинає аміак із повітря), вентиляцію не вмикати (витягує чисте повітря та затягує забруднене);

• якщо відчуваєте запах аміаку — дихати через зволожену марлеву пов’язку (бажано змочити 5% розчином оцтової або лимонної кислоти)".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 жовтня 2022
03 жовтня 2022
02 жовтня 2022
01 жовтня 2022
30 вересня 2022
10:46
29 вересня 2022
28 вересня 2022
27 вересня 2022
20:03