Поділитись:

Волонтери з Луцька відправили черговий вантаж до Миколаєва та Житомира (відео)

Неділя, 20 березня 2022, 14:00

До гуманітарної допомоги військовим та цивільним у період помномасштабної війни активно долучається команда Громадянського руху «СВІДОМІ». Так, спільно із партнерами з-за кордону та власними коштами вдається дістати продукти та речі, які нині в дефіциті у багатьох містах України.

«Це наш склад. Ми займаємось доставкою гуманітарних вантажів з-за кордону до Луцька, і з Луцька відправляємо вантаж в «гарячі» точки по Україні. Цього разу команда долучилась до волонтерської організації «Ангар». Загрузили вантажівку із гуманітарною допомогою. Цей вантаж прямує у Миколаїв, де місто тримає активну оборону», – розповів депутат Луцької міської ради, директор ІА «Конкурент» Тарас Шкітер.

 

Він наголошує, що в основному – це продукти харчування для мешканців тих міст, які зараз заблоковані та ізольовані.

Окрім цього, «СВІДОМІ» разом із священнослужителями з Луцького Свято-Троїцького собору зібрали вантаж для військових. Цього разу гуманітарна допомога поїде до Житомира. Вантажі здебільшого тримають напрямок у міста, де ситуація наближена до гуманітарної катастрофи.

«На сьогоднішній день дійсно є багато міст в облозі, які не мають можливості доступу до харчування, і ми бачимо, що дуже багато священників їдуть під обстріли, щоб забезпечити людей необхідним. Через те ми відгукуємось на такий клич священнослужителів, які просять про допомогу», – розповідає депутатка Луцької міської ради Алла Надточій.

Особлива допомога від команди “СВІДОМИХ” надається і тим, хто обороняє нашу країну на передовій.

«Зазвичай ми працюємо з нашими особистими контактами, з нашими друзям з-за кордону, які допомагають знайти корисну гуманітарну допомогу, або придбати щось корисне для наших військових. Стараємось знаходити військовий одяг і військове обмундирування, оперативно це все передавати за призначенням. Допомогти Україні у боротьбі з окупантами долучається багато європейських країн. Вантажі, які передають з-за кордону, довозять до Луцька. Тут їх сортують і далі відправляють за призначенням», – наголошує депута Луцької міської ради Михайло Наход.

Зазначає, що допомагає в цьому низка партнерів та друзів з Німеччини, Бельгії, США, найбільше – з Польщі.

«Ми дуже вдячні цим всім людям. Після закінчення війни ми їх всіх запросимо святкувати перемогу, тому що їхній внесок дуже великий і важливий в нашій спільній перемозі», – наголосив Михайло Наход.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  •  
Надрукувати
мітки:
коментарів
26 червня 2022
13 червня 2022
03 червня 2022
31 травня 2022
27 травня 2022
21 травня 2022
20 травня 2022
14 травня 2022
09 травня 2022
08 травня 2022
28 квітня 2022
27 квітня 2022