Над містом Сарни помітили і знищили ворожий безпілотник

Військові зафіксували над містом Сарни ворожий безпілотний літальний апарат, який було оперативно знищено.
Про це повідомив голова районної військової адміністрації Олександр Кохан на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.
«... військові зафіксували над містом Сарни ворожий безпілотний літальний апарат, який було оперативно знищено.
Тож хвилюватися не потрібно, загрози для населення немає, наші військові спрацювали чітко та професійно", – написав Кохан.
Учора група з двох російських окупаційних літаків завдали удару по території Білорусі, перебуваючи в повітряному просторі України о 14:40.
Міністр оборони України Олексій Резніков перед тим повідомляв, що російська авіація готується завдати удару по низці населених пунктів на території Республіки Білорусь, що знаходяться поблизу українсько-білоруського кордону. Мета провокації – змусити чинне керівництво Білорусі до війни проти України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- СБУ захопила у полон бойовика російської ПВК «Вагнер» (відео)
- На війні з російськими окупантами загинув 27-річний житель Луцького району
- На Волині є ще 5 тисяч місць для розселення вимушених переселенців
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.