Поділитись:

Журналістів побили у Києво-Печерській Лаврі: вони питали про Путіна

Вівторок, 08 березня 2022, 07:13
Журналістів побили у Києво-Печерській Лаврі: вони питали про Путіна

На знімальну групу агенції журналістських розслідувань «Слідство.Інфо» напали під час зйомки репортажу у Києво-Печерській лаврі, коли журналісти намагалися дізнатися позицію священнослужителів щодо російського вторгнення та вбивства мирних українців.

Журналісти зустріли настоятеля Лаври митрополита Російської православної церкви в Україні Павла (так звана УПЦ Московського патріархату) і поставили йому питання щодо російського вторгнення та вбивства мирних українців. Митрополит відмовився відповідати на запитання.

У той же час чоловік, який був поруч з настоятелем Лаври (ймовірний помічник) передавав іншому чоловіку гроші. За кілька хвилин чоловік, якому передали гроші, напав на репортера «Слідства.Інфо» Дмитра Реплянчука. Він тримав у руках палицю, яка допомагає при ходінні, і нею почав бити журналіста по нозі, але палиця зламалася об ногу репортера.

Після цього кілька чоловіків, які тоді перебували на території Лаври та спостерігали за інцидентом, продовжили погрожувати та переслідували журналістів «Слідства.Інфо».

Знімальна група залишила територію Києво-Печерської лаври і викликала поліцію.

Журналіст Дмитро Реплянчук відбувся забоєм на нозі від удару палицею та почувається задовільно.

Репортаж про ставлення священнослужителів РПЦ в Україні (УПЦ Московського патріархату) до російського вторгнення дивіться тут.

Журналістів побили у Києво-Печерській Лаврі: вони питали про Путіна

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів