На Харків летять російські бомбардувальники, у центрі лунають вибухи

Фото ілюстративне
Міська влада попередила мешканців Харкова, що на місто сунуть російські бомбардувальники, тому всім негайно треба сховатися в об'єктах укриття та бомбосховищах.
Про це повідомляє видання «Українська правда» з посиланням на очевидців на місці та Департамент цивільного захисту Харківської військово-цивільної адміністрації.
Наразі повідомляють про вибухи в центрі, стороні аеропорту, Салтівці, Шишківці, Клочківській, Шатилівській та біля станції метро «Київська».
Нагадаємо, що міський голова Луцька Ігор Поліщук звернувся до управління цивільного захисту у Волинській ОДА з вимогою налагодити систему оповіщення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.