Поділитись:

Топ -7 фільмів про бізнес на Щедрий вечір

Середа, 13 січня 2016, 21:00

За всю історію кінематографу було відзнято безліч фільмів про бізнес, багато з них є культовими.

Деякі фільми розповідають історії компаній, деякі - історії окремих бізнесменів, окремі можна брати за інструкцію у веденні бізнесу.

"Конкурент" відібрав сім фільмів, вартих уваги.

Громадянин Кейн

Рік виходу: 1941

Країна: США

Режисер: Орсон Велс

Бюджет: 686 тисяч доларів

Касові збори: 1 585 634 доларів

IMDB: 8.4

Дана стрічка знята двадцятип'ятирічним режисером-дебютантом Орсоном Велсом, уже в багатьох опитуваннях серед критиків визнавалася найкращим фільмом в історії.

Фільм розповідає історію життя медіа-магната Чарльза Фостера Кейна, прототипом якого був Вільям Рендольф Херст. Спочатку Кейн присвячує своє життя наданням новин суспільству, але потім еволюціонує в людину, яка користується своїми можливостями для постійного вдоволення своїх бажань. Фільм розгортається на фоні журналістського розслідування, яке веде репортер, отримавший завдання розшифрувати передсмертне послання Кейна "Rosebud".

Уолл-стріт

Рік виходу: 1987

Країна: США

Режисер: Олівер Стоун

Бюджет: 15 мільйонів доларів

Касові збори: 43 848 068 доларів

IMDB: 7.4

Молодий та амбіційний брокер Бад Фокс, готовий на все заради успіху у біржовій торгівлі.

Баду пощастило отримати довіру від легендарного гравця на біржовому ринку Гордона Гекко, який відкриває йому усі тонкощі бізнесу.

Легкі гроші, розкішні жінки, всі можливості у руках Бада Фокса, він отримує все більше грошей,більше шику, більше можливостей.

Головний закон який він засвоїв від Гекко: "Жадібність – це добре. Це –працює" .

Соціальна мережа

Рік виходу: 2010

Країна: США

Режисер: Девід Фінчер

Бюджет: 50 мільйонів доларів

Касові збори: 224 920 315 доларів

IMDB: 7.8

У фільмі Девіда Фінчера розповідається про створення соціальної мережі Facebook. Посварившись зі своєю дівчиною Марк Цукенберг пише блог, щоб осоромити її. Після цього він проник у захищені мережі Гарварду, звідки скопіював фотографії студенток, які він компанував парами і пропонував вибрати кращу. Так виник сайт Facemash. Доки Цукенберга звинувачували у різних злодіяннях, він придумав сайт Thefacebook.com, який згодом стане Facebook та принесе Марку мільярди доларів.

Нафта

Рік виходу: 2007

Країна: США

Режисер: Пол Томас Андерсон

Бюджет: 25 мільйонів доларів

Касові збори: 76 181 531 доларів

IMDB: 8.1

Американський режиссер Пол Томас Андерсон екранізував роман "Нафта" классика американської літератури Ептона Сінклера. Фільм розповідає про події в кінці двадцятих років, а саме описує взліт нафтопереробної компанії, якою керує бездушний магнат Плейнвью.

Стрічка заслужено вважається шедевром кінематографу.

Пірати Кремнівої долини

Рік виходу: 1999

Країна: США

Режисер: Мартін Берк

Бюджет:

Касові збори:

IMDB: 7.3

Режиссер Мартін Берк розповів історію двох комп'ютерних геніїв – Білла Гейтса та Стіва Джобса. Фільм зіставляє діяльність друзів дитинства Стіва Джобса та Стівена Возняка, які в майбутньому створять AppleComputer, та студентів Гарварду Білла Гейтса, Стіва Балмера і товариша Гейтса із середньої школи Пола Аллена , які в підсумку створять Майкрософт.

У гонитві за щастям

Рік виходу: 2006

Країна: США

Режисер: Габріеле Муччіно

Бюджет: 55 мільйонів доларів

Касові збори: 305 129 627 доларів

IMDB: 7.9

"Якщо у тебе є мрія, ти повинен захистити її. Люди, які самі не можуть нічого зробити, казатимуть, що тобі це не під силу. Хочеш чогось? Іди і досягни цього. Крапка"

Саме ці слова сказав головний герой біографічного фільму Кріс Гарднер своєму сину, вони чудово передають загальну картину фільму. Кріс – батько-одинак, який опинився разом з сином на вулиці. Щоб заробити він влаштовується у брокерську фірму стажером, де обіцяють найняти тільки одного з 20 претендентів.

Гарднер, пройшовши через безліч випробувань отримав цю роботу, а згодом заснував власну фірму, продавши контрольний пакет акцій якої, він заробив мільйони.

Вовк з Уолл-Стріт

Рік виходу: 2013

Країна: США

Режисер: Мартін Скорсезе

Бюджет: 100 мільйонів доларів

Касові збори: 389 600 694 доларів

IMDB: 8.2

Мартін Скорсезе подарував глядачам реальну історію легендарного брокера Джордана Белфорта.

1987 рік. Белфорт стає брокером в успішному інвестиційному банку. Після закриття банку, Джордан прислухався до дружини та влаштувався в невеличку фірму, яка займалася дрібними акціями.

Його неповторний стиль спілкування з клієнтами швидко дав свої плоди. Він створює власну фірму "Стреттон Оукмонт", яка швидко починає приносити великі прибутки. Белфорт живее повним життям: гроші, алкоголь, наркотики, повії. Одного разу прийшов час, коли у ФБР зацікавилися великими статками хитрого брокера.

Надрукувати
мітки:
коментарів