Поділитись:

Сергій «Колос» Мартинюк презентує роман у Луцьку

Вівторок, 01 лютого 2022, 17:49
Сергій «Колос» Мартинюк презентує роман у Луцьку

Фронтмен гурту «Фіолет», артдиректор фестивалю «Бандерштат» Сергій «Колос» Мартинюк презентує роман «Король дощу» у Луцьку.

Про це повідомляє пресслужба управління туризму та промоції міста Луцької міської ради.

Роман «Король дощу» – це історія про пару закоханих, що проживають і переживають «ковідну» весну в столиці, про віднайдення втраченого і ціну, яку ми готові заплатити, аби змінити щось по-справжньому. Костя і Мар’яна на самоізоляції починають заново знайомитися з собою, одне одним та із близькими. Вони сміливо віддаються почуттям, страхам і сексуальним бажанням.

Це типові представники покоління зумерів, свідомість яких формувалася в епоху інтернету. Попри різні смаки, погляди на життя і соціальний статус, їхні почуття переросли в кількарічні стосунки. Раптовий спалах епідемії змусив героїв повернутися до батьківських стін і по-новому відкривати для себе спілкування з рідними, позначене травматичним спадком минулого. По-новому вписувати себе в тривожну реальність напівпорожнього Києва з його підпільними барами, панічними настроями в очах над масками і неможливістю планувати майбутнє.

Презентація відбудеться 10 лютого о 16:00 у приміщенні Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олени Пчілки (вул. Шопена, 11)

Модеруватиме презентацію давня подруга Сергія з часів бурхливої націоналістичної і рокерської юності Ірина Качан.

Подія відбудеться за підтримки Луцької літературної резиденції «Місто натхнення».

Довідково:
Сергій «Колос» Мартинюк – український музикант, поет, письменник, громадський діяч, організатор фестивалів, засновник та лідер гурту «Фіолет». Автор двох романів та поетичної збірки.
Перший роман, «Капітан Смуток», став одним з найяскравіших прозових дебютів останніх років в українській літературі, другий «Рок-н-рол» – присвячений закуліссю української рок-сцени.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів