Поділитись:

У Луцьку «горів» ще один гуртожиток (фото)

П'ятниця, 28 січня 2022, 16:49

У Луцькому національному технічному університеті сьогодні – «надзвичайна ситуація».

Кілька пожежних автівок, автодрабина, десятки рятувальників та швидка допомога… Усе це для того, аби ліквідувати умовну пожежу у гуртожитку ЛНТУ, що на вулиці Даньшина, 8 та врятувати студентів.

Про це інформує пресслужба ГУ ДСНС у Волинській області.

За легендою, пожежа виникла на 4-му поверсі в одній із кімнат. Саме там перебував потерпілий, якого винесли рятувальники у спеціальних ізолюючих апаратах та передали медикам. На 5-му поверсі одна людина опинилася відрізаною від шляхів евакуації, тож його рятували за допомогою автодрабини.

«Сьогодні ми відпрацювали першопочаткові дії адміністрації об’єкту на випадок виникнення пожежі, а також відбулися тренування наших підрозділів. Варто відзначити високий рівень підготовки вахтера і персоналу, тож мета навчань досягнута, усі справилися», – розповідає начальник оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Волинській області полковник служби цивільного захисту Віталій Малій.

За його словами, подібні навчання досить важливі, адже у гуртожитку  цілодобово перебувають діти, а життя людини, а тим більше дитини – найцінніше:

«Потрібно постійно тренуватися, підтримувати себе у формі, як адміністрації, так і пожежникам. Це й фізична підготовка і психологічна. Бо насправді не так легко навіть повідомити про пожежу, тому важливо не впадати в паніку і завжди тримати себе в тонусі», – резюмує рятувальник.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 травня 2022
19 травня 2022
18 травня 2022
17 травня 2022
16 травня 2022
13 травня 2022
11 травня 2022
10 травня 2022