Поділитись:

Луцькі волонтери показали, як змінилося життя бабусі Ганни після їх допомоги (відео)

Неділя, 23 січня 2022, 15:20

Волонтери проекту «Рожева душа», який більше місяця опікувався самотньою бабусею Ганною, що живе посеред поля на Волині, показав. як змінилося життя старенької жінки. 

Останнє відео циклу опублікували на ютуб-каналі проекту у суботу, 22 січня. 

«Місяць який змінив життя однієї бабусі в кращу сторону. Місяць роботи і нелегких поїздок, радості і розчарувань, коли щось не по плану. Місяць, за який я дякую Богу, бо вдалось багато переоцінити. Нові знайомства, хороші люди поруч, дякую, та навіть за поганих дякую, бо ж ви робите мене сильнішою. Ця історія – «прорив» у діяльності «Рожевої душі». Тепер ми рухаємось до нових, не менш вражаючих історій! Дякую усім, хто з нами», – підписала відео засновниця проекту, волонтерка Анастасія Рудик.

У відео волонтери показують, як стара хата бабусі Ганни стала прибраною і охайною – тут замінили вікно, пофарбували стіни, винесли купу мотлоху. Бабусі купили пластиковий туалет, смітник, міні-холодильник. Встановили сонячні панелі, від яких старенька тепер має електроенергію. Бабусі Ганні подарували телефон. 

Сама жінка також змінилася - вона чиста, зачесана, у гарному одязі. Каже, буде сумувати за волонтерами, до яких встигла звикнути за цей місяць. 

Більше дивіться у відео. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 травня 2022
20 травня 2022
19 травня 2022
18 травня 2022
17 травня 2022
16 травня 2022
15 травня 2022
21:35