Поділитись:

У водія купувати комфортніше і дешевше: луцька автостанція продає мало квитків (відео)

П'ятниця, 21 січня 2022, 20:36

Луцька автостанція продає мало квитків. У маршрутних таксі приблизно 10-20% пасажирів із квитками.

Про це в програмі «Прайм-Тайм» телеканалу «Конкурент TV» розповів керівник відділу транспорту Волинської ОДА Назар Романюк.

Керівник розповідає, що спільно з журналістами проводили опитування пасажирів щодо купівлі квитків на автостанції. Під час опитування люди нарікали на антисанітарію та відсутність культури спілкування. Проте, велика кількість пасажирів зазначають, що в касі квитки дорожчі ніж у водія.

Назар Романюк зазначає, що водії завжди мають бажання зробити якусь знижку, щоб не оподатковувати кошти. Чоловік додає, що існують системно великі проблеми з якими потрібно поступово боротися. Наприклад, впроваджувати якісь технології, більше спілкуватися з людьми.

«В нас головним є пасажир. Ми дуже часто про це забуваємо і беремо якісь політичні амбіції, беремо до уваги того чи іншого перевізника, який комусь більше симпатизує, а комусь менше», – каже Назар Романюк.

Керівник відділу транспорту Волинської ОДА зауважує, що перевезення побудовані для того, щоб зробити громадянину України зручним і комфортним доїзд із пункту А в пункт Б.

Подробиці – у відео.

Нагадаємо, що у Луцьку впровадили новий автобусний маршрут – №2-А. Окрім того, внесли зміни до маршруту №2, його продовжили до військового аеродрому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 травня 2022
21:30
17 травня 2022
21:30
10 травня 2022
05 травня 2022
03 травня 2022
21:30
28 квітня 2022