Поділитись:

Лучани на Соборності масово переходять дорогу на «червоний»: у чому річ (відео)

П'ятниця, 21 січня 2022, 15:32

У Луцьку на Соборності пішоходи масово переходять дорогу на червоний сигнал світлофора. 

Про таку ситуацію у місцевих телеграм-каналах вже не вперше повідомляють обурені водії. 

Ідеться про перехід, що навпроти ТРЦ «ПортСіті». Водії кажуть, що іти раніше, ніж для пішоходів загориться зелений сигнал – уже тенденція. Пішоходи натомість відповідають, що і в роботі світлофора є проблеми. 

У комунальному підприємстві «Луцьксвітло», яке опікується світлофорами у місті, кажуть, що ніяких проблем у роботі цього світлофорного об'єкта нема. 

«Ми перевірили роботу світлофора – він працює згідно з циклограмою, все справно вмикається. Єдине – там доволі складна часова програма. Спочатку відбувається включення червоного світла для автомобілів, які ідуть з моста, але для авто, які їдуть з боку РАЦСу тим часом продовжує горіти зелений сигнал – щоб вони могли зручно повернути на «ПортСіті» або ж просто їхати прямо. Для пішоходів у цей час досі горить червоний. Але виходить, вони вже побачили, що з моста машини зупинилися, і починають іти на червоне світло», – розповів у коментарі журналістам сайту луцьких новин «Конкурент» директор підприємства Валерій Мазін

Він наголосив, що пішоходам варто дотримуватися правил дорожнього руху. Адже за трохи для них також вмикається зелене світло. І щоб перетнути проспект Соборності, вони мають 29 секунд. Цього часу, за словами Валерія Мазіна, цілком достатньо, щоб велика група людей встигла перейти дорогу. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 травня 2022
25 травня 2022
23:10
16:35
24 травня 2022
22:35
23 травня 2022