Поділитись:

Ціни зростають, президенти «зводять рахунки» – що чекає пересічних українців? (відео)

Середа, 19 січня 2022, 19:30

Здорожчання цін на продукти – тема, яка завжди турбує звичайних громадян України. Зміна влади не дає ніяких результатів, то що ж цього разу чекати українцям.

Про це у програмі Прайм-Тайм телеканалу Конкурент TV розповів голова фракції «Батьківщина» Андрій Козюра.

Він зазначив, що помилки й експерименти влади  дорого обходяться українцям – замість «подолання бідності» люди відчувають подорожчання необхідних продуктів та послуг з кожною сплатою.  

«Подорожчання є прямим наслідком безпорадності й некомпетентності влади. Виробникам потрібні енергоносії за посильними цінами, а не чиновницькі приписи, а людям – гроші для підвищення купівельної спроможності, а не продуктові картки», – каже Козюра.

Також голова фракції додає, що прийняття виборчого кодексу – це одне з небагатьох реформістських рішень, та ось тепер – знову виринає тема мажоритарників, які стали фігурантами антикорупційних розслідувань.

«Двічі в одну річку не ввійдеш. Українці пам’ятають царювання "Пороха" і йому позбутися негативного "бекграунду" не можливо. На моє переконання, Зеленський свідомо повертає з "політичного кладовища" Петра Олексійовича в активне життя. Але – нам більше не потрібен вибір між меншим чи більшим злом» – додає посадовець.

Детальніше – у відео:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 травня 2022
21:30
17 травня 2022
21:30
10 травня 2022
05 травня 2022
03 травня 2022
21:30
28 квітня 2022