Поділитись:

Суцільні вибоїни: коли відремонтують горезвісну дорогу на бульварі Дружби Народів у Луцьку (відео)

Вівторок, 18 січня 2022, 19:47

У Луцьку на Бульварі Дружби Народів, у мікрорайоні ЛПЗ, місцеві мешканці нарікають, що проїжджа частина – це суцільні ями та вибоїни. Тож проїхати тут автомобілем – справжнє випробування.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Конкурент TV».

«Нікудишня дорога – вузька. Гляньте, що робиться – машини стоять, паркуються де хочуть, проїхати не можна. Ями теж. Воно все перелатане, їдеш аж зуби ото (скрижать)», – каже лучанин Володимир.

Скаржаться місцеві жителі й на тротуари. Минулого року, тут відремонтували ліву сторону бульвару. А от на правій ніяких робіт не виконувалось. Тож люди просять владу звернути увагу на їхню проблему і якнайшвидше взятись за покращення інфраструктури.

Вже у 2022 році Бульвар Дружби Народів обіцяють капітально відремонтувати. Про це повідомили у департаменті житлово-комунального господарства Луцької міської ради. На додаток, влада навіть оголосила торги на розроблення проєктно-кошторисної документації по ремонту бульвару Дружби Народів, протяжністю 800 метрів. Проєкт передбачає: розбирання старого покриття, облаштування відведення дощових вод, укладання нового, вирівнювального шару асфальтобетонного покриття, облаштування зручних з'їздів, горизонтальної дорожньої розмітки із холодного пластику, встановлення знаків, а також – облаштування пішохідних переходів підвищеної видимості.

«Заплановано в цьому році відремонтувати капітально Бульвар Дружби Народів. Як завершити ремонт тротуарів, там був бюджет участі. Але коли обстежили повністю весь Бульвар – було прийнято рішення розробити проєкт капітального ремонту тротуарів від вулиці Окружної і повністю аж до вулиці Марка Вовчка. І так само там проїжджа частина знаходиться в такому незадовільному стані. Дуже багато вибоїн, ям і т. д.», – розповідає Микола Осіюк, начальник Департаменту ЖКГ Луцької міської ради.

Тендерні пропозиції від учасників прийматимуть до 20 січня. А вже опісля розпочнеться аукціон. Відтак, документацію повинні розробити до 1 травня цього року. Згодом, стане можливим оголошення тендеру на самі роботи. Однак, у скільки орієнтовно обійдеться комплексний ремонт бульвару – Микола Осіюк поки не може назвати.

Нагадаємо, що у Луцьку на вулиці Боженка ями, які утворилися після морозів, дорожники ліквідовують шляхом вкладання «холодного асфальту».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 травня 2022
12 травня 2022
10 травня 2022
04 травня 2022
03 травня 2022
28 квітня 2022
19 квітня 2022
01 квітня 2022
22 березня 2022
23 лютого 2022
21 лютого 2022
17:20