Поділитись:

Велодоріжки та нові тротуари: в Луцьку планують відремонтувати Володимирську

Неділя, 16 січня 2022, 09:17

В Луцьку запланували капітальний ремонт вулиці Володимирської.

Про це пишуть Волинські новини.

Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради вже оголосив на сайті державних закупівель торги на розроблення проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт вулиці Володимирської в місті Луцьку Волинської області». Тендерні пропозиції від учасників прийматимуть до 21 січня.

Очікувана вартість розробки проєкту становить 1,25 мільйона гривень.

Згідно з технічною специфікацією, що міститься в тендерній документації, проєкт має передбачати такі роботи: видалення дерев, корчування пнів; фрезерування асфальтобетонних покриттів, розбирання бортових каменів; приведення повздовжнього та поперечного профілів до вимог ДБН; відведення дощових вод; влаштування верхнього шару покриття з асфальтобетону; улаштування з’їздів та додаткового поверхневого водовідведення; влаштування нових тротуарів та велодоріжок з обох сторін; ремонт кільцевої розв’язки на перехресті вулиць Володимирська – Львівська – Глінки; ремонт горловин колодязів підземних мереж; влаштування горизонтальної дорожньої розмітки із холодного пластику; встановлення нових знаків; облаштування зупинок громадського транспорту та улаштування пішохідних переходів підвищеної видимості.

Капітальний ремонт на Володимирській планують виконати в одну чергу на протяжності 1,3 кілометра (середня ширина дорожнього покриття вулиці – 14 метрів).

Серед вимог до учасників торгів – наявність обладнання та матеріально-технічної бази, працівників відповідної кваліфікації, зокрема трьох інженерів-проєктувальників, інженера-геодезиста, інженера-консультанта, а також досвіду виконання аналогічних робіт.

Проєктно-кошторисна документація на капітальний ремонт вулиці Володимирської в Луцьку має бути розроблена до 1 червня. Після цього стане можливим оголошення торгів на самі роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 червня 2022
23 червня 2022
08:04
22 червня 2022
21 червня 2022
20 червня 2022
18:26
19 червня 2022
20:20
18 червня 2022
08:41
17 червня 2022