Поділитись:

Компанія «ОККО» купила відомий гірськолижний курорт на Львівщині (оновлено)

Субота, 15 січня 2022, 07:26

Представники холдингу OKKO Group стали власниками популярного гірськолижного комплексу «Захар Беркут» біля Славського. Ця угода дозволить уже цього року розпочати будівництво анонсованого шість років тому масштабного гірськолижного комплексу у межах сіл Волосянка та Верхня Рожанка. Відкрити новий гірськолижний курорт планують через два роки.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

Гірськолижний курорт «Захар Беркут» розташований у селі Волосянка біля смт Славське, його відкрили у 2004 році. До комплексу входить готель, ресторан, три бугельні витяги та крісельний витяг. На території комплексу є 9 км гірськолижних трас, що розташовані на схилах гір Зворець (1223 м) та Високий Верх (1244 м).

Ще донедавна «Захар Беркут» належав львівському бізнесмену Оресту Шийку. Втім, судячи з інформації YouControl, на початку грудня 2021 року власником гірськолижного курорту став член наглядової ради «Ощадбанку» Олег Паракуда. В кінці 2021 року «Захар Беркут» (ТзОВ «Гірськолижний комплекс «Волосянка») викупили через «Компанію з управління активами «Актив» львівські підприємці Богдан Куспись та Іван Коцьо – бізнес-партнери Віталія Антонова, власника концерну «Галнафтогаз» (ОККО Group).

Зауважимо, що на території сіл Верхня Рожанка і Волосянка поблизу Славського уже кілька років планується будівництво нового гірськолижного курорту. Його будівництвом буде займатися холдинг ОККО Group, залучивши австрійські та італійські компанії. Раніше анонсувалось, що на території комплексу облаштують лижні траси загальною протяжністю 75 км.

Хоч розмови про будівництво нового гірськолижного курорту ведуться ще з 2017 року, компанія ОККО ще не приступила до безпосереднього будівництва. У компанії раніше це пояснювали труднощами із викупом та реєстрацією земельних ділянок. Загалом у весь гірськолижний курорт компанія «Галнафтогаз» має намір вкласти 500 млн доларів. Після будівництва курорт зможе приймати 20-25 тисяч відвідувачів щоденно.

Водночас компанії холдингу «ОККО» ТзОВ «Рожанка Парк» та «Славскі» уже скупили майже 600 земельних ділянок загальною площею близько 500 га на території Славської ОТГ. При цьому частина з цих ділянок межує з гірськолижним курортом «Захар Беркут». Загалом під гірськолижний курорт планують залучити гори Тростян, Погар, Високий Верх та Чорна Ріпа.

Голова Славської ОТГ Володимир Бега підтвердив інформацію про зміну власників гірськолижного комплексу «Захар Беркут». За його словами, новий гірськолижний курорт компанія ОККО почне будувати саме на базі чинного комплексу «Захар Беркут» – це буде першою чергою будівництва.

«Ті всі роки йшли питання розв'язання земельних питань, і ці питання вже на 95% вирішені. І зараз є розуміння, що старт будівництва нового витягу буде зі сторони «Захара Беркута». А з часом по цілому хребту підуть спуски в сторону Верхньої Рожанки та Волосянки», – повідомив Володимир Бега.

За його словами, відкрити новий гірськолижний курорт планують через два роки.

«Офіційно ще минулого року на зустрічі з представниками Міністерства інфраструктури анонсувалася зимовий сезон 2023/2024, коли ми переріжемо стрічку і замість 40 хвилин піднятися на гору за 5-7 хвилин. Ще трошки треба почекати, тоді можна запросити Майкла Щура приїхати і написати позитивний допис про нас усіх», – каже Володимир Бега.

Проте представники холдингу «OKKO» спростовують цю інформацію.

«Зазначимо, що компанія «ОККО» жодних об'єктів, про які йде мова у повідомленні, не купувала», – йдеться у коментарі, надісланому у редакцію сайту новин Луцька «Конкурент». – Першоджерелу наша компанія також направила дану інформацію. На жаль, колеги поспішили дати новину, не дочекавшись нашого коментаря».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
13 січня 2022
13 червня 2021
10:21
16 травня 2021
22 листопада 2020
20 липня 2020
05 грудня 2019
27 липня 2019
23 грудня 2018
05 грудня 2018
14 серпня 2018
25 червня 2018
18 березня 2018
16 березня 2018
19 лютого 2018
26 грудня 2017