Поділитись:

«Дар» у штанах: волинянина судили за «еротичну» спробу крадіжки горілки

Субота, 15 січня 2022, 09:00
«Дар» у штанах: волинянина судили за «еротичну» спробу крадіжки горілки

Волинянина судили за спробу крадіжки горілки із супермаркету. Чоловік намагався непомітно винести пляшку алкоголю ємністю 0,5 літра, запхавши її в одяг спереду між штанами і тілом.

Вирок чоловікові ухвалив Маневицький районний суд Волинської області 11 січня.

Як вбачається із вироку, 26 листопада 2021 року о 19:40 у селищі Маневичі волинянин перебував у одному із суперкамркетів у стані алкогольного сп'яніння. Там він взяв із полиці пляшку горілки «Хлібний дар» ємністю 0,5 літра та заховав під одяг спереду між штанами і тілом, намагаючись винести її непомітно.

Однак його дії помітили працівники магазину, які зупинили чоловіка на виході та запропонували вийняти зі штанів вкрадений товар. Та крадій грубо відреагував на зауваження і вирвався з магазину, не зважаючи на те, що працівники намагалися схопити його за одяг.

У суді волинянин визнав свою вину, розкаявся та просив суворо не карати. Також він повністю відшкодував заподіяну шкоду. 

Не зважаючи на це, суд врахував, що обвинувачений раніше був судимий за крадіжку з проникненням до приміщення, за що 3 роки провів у місцях позбавлення волі. Окрім того у жовтні 2019 року він був засуджений за шахрайство, та у вересні 2021 року був звільнений від покарання умовно-достроково. Та на шлях виправлення не став і на іспитовому строці вчинив новий злочин. 

Врахувавши ці обставини, суд визнав волинянина винним та призначив йому покарання у вигляді 4 років та 3 місяців позбавлення волі за грабіж. Ще 6 місяців йому доведеться «досидіти» за попередній злочин – шахрайство. Тож загалом чоловік проведе у місцях позбавлення волі наступні 4 роки та 9 місяців.

Нагадаємо, що ківерцівські поліцейські розкрили крадіжку, вчинену у великих розмірах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів