Поділитись:

«Надії великої немає», – на Волині призупинили пошуки зниклого пенсіонера

П'ятниця, 14 січня 2022, 15:43

У Павлівській громаді місцеві добровольці призупинили пошуки зниклого 71-річного пенсіонера, який має проблеми із пам'яттю.

Про це повідомляє видання «Суспільне» з посиланням на старосту сіл громади Валентина Ілова.

«Погодні умови дуже погані: дуже вітер рве і дощ моросить. Ми вже кілька днів людей зриваємо. Зараз не можемо назбирати велику кількість людей. В нас і надії великої немає, що він в лісі десь чи десь заблукував, хіба що забрів десь на хутір», – каже староста.

Зі слів Валентина Ілова, за п'ять днів пошуків у громаді добровольці, рятувальники та правоохоронці обійшли територію навколо села Грушів, далі – від Грушева до Павлівки, до села Трубки, а також до села Самоволя, де проживають родичі пенсіонера. Також родичі мали перевірити територію ще одного хутора, де проживає знайомий.

З 17 січня люди планують відновити пошуки пенсіонера, до яких знову залучать місцевих добровольців.

Натомість, як зазначив «Суспільному» телефоном заступник начальника відділу поліцейської діяльності № 1 Вадим Мельничук, правоохоронці і родичі безперервно продовжують розшукувати чоловіка у ближніх селах. Станом на 14:00 14 січня пенсіонера не знайшли.

Нагадаємо, що 11 січня о 9:00 біля Павлівської сільради та о 10:00 біля школи у селі Грушів зібралися добровольці аби розпочати пошуки мешканця громади, який зник безвісти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів